,,PIRMOKŲ LYGA”

Sausio 28 dieną Šėtos gimnazijos pirmokai dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės ir futbolo klubo ,,Nevėžis” organizuotame VI-ajame Kėdainių rajono mokyklines įstaigas lankančių pirmokų vaikų futbolo turnyro ,,Pirmokų lyga” pusfinalio varžybose. Pusfinalyje Šėtos gimnazijos komanda iškovojo antrąją  vietą ir pateko į finalą. Vasario 4 dieną įvyko finalinės varžybos. Dėl pagrindinės turnyro taurės ir prizinių vietų kovojo keturios rajono mokyklų komandos: Šėtos gimnazija, Mažylio akademija, ,,Ryto” progimnazija ir Vilainių mokykla-darželis ,,Obelėlė”.  Mūsų komandai  atiteko garbinga II – oji vieta.

Varžybose puikiai pasirodė komandos kapitonas Kasparas Mockus, puolėjas Remigijus Ruzas, vartininkė Amelija Šidlauskaitė, gynėjai  – Elvinas Pagrandis ir Kamilė Zaukaitė. Varžybas stebėjo ir komandą palaikė klasės draugai.  ,,Šė-ta, Šė-ta…” – aidėjo futbolo manieže. Pasibaigus turnyrui vyko apdovanojimai.  Netrukus pirmokėlių rankose sužvilgo II – osios vietos taurė. Kiekvienas komandos narys gavo po medalį. Pagrindinis turnyro rėmėjas ,,Daumantai LT” komandai padovanojo ,,Hummel” sportinę aprangą, įmonė ,,Oho” apdovanojo savo produkcijos gaminiais. Geriausias komandos žaidėjas paskatintas asmeniniu prizu.

Pavargę, tačiau  laimingi grįžome į mokyklą. Vaišinomės pergalės tortu ir džiaugėmės pasiektu rezultatu.

1 klasės mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

DSC_2950 DSC_3005 DSC_3025 DSC_3035 DSC_3068 DSC_3090 DSC_3105 DSC_3110 DSC_3115 DSC_3117