gim_virselis1

PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI SAMSUNG

Gruodžio 15 d. Šėtos gimnazijoje vyko seminaras mokytojams „Planšetinis kompiuteris SAMSUNG. Darbo su klasės valdymo programa „Samsung School“ apžvalga“, kurio metu lektorius Žydrūnas Tautvydas  supažindino gimnazijos mokytojus su „Padlet“ programa. Ši programa – tai nemokamas internetinis įrankis, kuris suteikia internetinę erdvę mokinių idėjų, minčių ar kito turinio mainams bei publikavimui. Taip pat lektorius supažindino mokytojus su  minčių žemėlapio sudarymo įrankiu MindMaps, QR kodais, kuriuose saugoma įvairi tekstinė informacija, kontaktiniai duomenys, tinklalapių nuorodos ir pan.  Pedagogai turėjo galimybę susipažinti su skaitmeninių mokymo priemonių elektronine erdve – „Ugdymo sodu“, susipažino su klasės valdymo programa „Samsung School“, skirta klasėje esantiems mokinių planšetiniams kompiuteriams valdyti, darbui grupėse organizuoti.

Lietuvių kalbos mokytoja Vilma Grigienė

Bendrinti: