Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Plaukimo pamokos

Nuo rugsėjo vidurio mūsų gimnazijos 2–3 klasių mokiniai vėl lankosi Vilainių rekreacijos ir sporto pramogų komplekso baseine. Ten mokosi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje. Trečiokams tai ne naujiena, jie šiais mokslo metais tobulins plaukimo įgūdžius ir mokysis sudėtingesnių plaukimo elementų. Antrokams teks susipažinti su elgesio vandenyje taisyklėmis, priprasti prie vandens, mokytis sulaikyti kvėpavimą bei orientuotis po vandeniu. Tiek antrokų, tiek trečiokų laukia įdomios ir naudingos plaukimo pamokos.

2 klasės mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

Blog Attachment
Atgal