Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PLAUKIMO PAMOKOS TĘSIASI

42543880_306061019979139_8695942077151707136_n

Mūsų gimnazijos 2–3 klasių mokiniai džiaugiasi, kad prasidėjus naujiems mokslo metams jie ir vėl galės lankyti projekto „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ užsiėmimus. Tai puiki galimybė vaikams išmokti plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, būti fiziškai aktyviems, stiprinti sveikatą ir išsiugdyti gyvybiškai svarbius plaukimo įgūdžius. Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį iki Kalėdų vaikai mokysis plaukti, saugiai elgtis prie vandens ir vandenyje Kėdainių sporto centro baseine.

 

Mokytoja metodininkė Zinaida Kleivienė

 

 

Blog Attachment
Atgal