gim_virselis1

POPIETĖ „PAVASARIO BELAUKIANT“

Kovo 28 dieną pakvietėme mokinius ir jų tėvelius į mūsų Gimnazijoje organizuojamą popietę „Pavasario belaukiant“. Norėjome pasidžiaugti bundančia gamta, šiltai pabendrauti prie arbatos puodelio, pakalbėti apie artėjančias šventes. Kokia gi šventė be velykinio margučio? Todėl kartu su vaikais ir jų tėveliais mokėmės įvairių kiaušinių marginimo ir dažymo būdų. Kiekvienas turėjo galimybę pabandyti marginti senoviniu būdu su bičių vašku. Mokėmės ir naujesnių marginimo būdų: su servetėlėmis, siūlais, laku ir marmuriniais dažais. Kalbėjomės apie kiekvienos šeimos tradicijas, dalinomės patirtimi. Visus gaubė nepakartojama ramybė, šilumos aura. Rankelės kruopščiai dirbo ir mėgavosi artumu…

Popietę organizavo gimnazijos logopedė, specialioji ir socialinė pedagogės. Džiaugiamės, kad šis renginys vaikų širdeles pripildė džiaugsmo.

 

Specialioji pedagogė L.Kutrienė

Bendrinti: