Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

POPIETĖ ZOSELĖS KLĖTELĖJE

Stovyklos „Vasara gimtinėje“ vaikai apsilankė Sangailų kaime esančioje Zoselės klėtelėje. Juos pasitiko pati sodybos šeimininkė Zofija Imbrasienė, jos dukra Danutė ir sūrių gamintoja Gražina Ilevičienė. Vaikai grožėjosi liaudies motyvais papuošta ir sutvarkyta aplinka, susipažino su sūrio gaminimo procesu, ragavo sūrio su medumi, sumuštinių, vaišinosi šalta mėtų arbata. Sumanios kaimo moterys įtraukė vaikus į įdomius kūrybinius žaidimus.

 Mokytoja Zinaida Kleivienė

 
 

DSC00409 DSC00415 DSC00416 DSC00419 DSC00420 DSC00423 DSC00431 DSC00439

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal