gim_virselis1

Pradedame saulės elektrinės statybas!

2021-05-17

Šią savaitę Gimnazijos direktorius pasirašė sutartį su UAB Solet Technics dėl saulės elektrinės įrangos, įrengimo darbų ir priežiūros paslaugų pirkimo.

Viešasis šių darbų pirkimas vyko per Centrinę viešųjų pirkimų informacinę sistemą. Gimnazijos viešųjų pirkimų komisija, vadovaujama pirmininkės mokytojos Danguolės Zubieliauskienės, nagrinėjo 2 tiekėjų pateiktus dokumentus ir nustatė laimėtoją – UAB Solet Technics, kurios pasiūlymas atitiko mūsų nustatytas pirkimo sąlygas.

UAB Solet Technics yra įmonė, turinti patirtį, statant tokio pobūdžio saulės elektrines. Tikimės, kad per sutartyje numatytą laiką – 6 mėn. – ant mūsų Gimnazijos stogo bus sumontuota patikima elektrinė, ir Gimnazija taps žaliojo kurso, paskelbto prioritetu Europos Sąjungoje, pradininke tarp mūsų rajono švietimo įstaigų. Gimnazijai tapus gaminančiu vartotoju, elektros energijos kaštai sumažės po 3 metų, kai atsipirks investicijos į šį objektą. Tuomet mokėsime mažiau už elektros energijos sunaudojimą,  ir prisidėsime prie „žaliosios“ energijos gamybos .

Pasidžiaukime dabar šiuo laimėjimu ir artėjančių darbų pradžia.

Kai sulauksime pirmųjų statybos ženklų, tuomet vėl būtinai Jus informuosime.

 

Antanida Likšienė, projekto vadovė

Bendrinti: