Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PRADEDAMOS VEIKLOS GIMNAZIJOS LABORATORIJOJE.

IMG_0759
2023-10-04
Pradedamos veiklos gimnazijos laboratorijoje.
Gimnazijos laboratorija atvėrė duris pirmajam darbui. 7 klasės mokiniai 2023-10-04 dieną biologijos pamokos metu atliko darbą „Osmoso krypties tyrimas raudonojo svogūno ląstelėse“. Mokiniai susiskirstė į grupes ir susipažino su mokytojos pateiktu aprašu,  vadovaudamiesi veiklos eiga naudojosi laboratoriniais prietaisais ir preparatais bei stebėjo svogūno ląstelės kitimą per mikroskopą. Atlikdami tyrimą turėjo atsakyti į pateiktus klausimus, kelti hipotezę bei daryti išvadas. Mokiniai džiaugėsi galėdami praktiškai pritaikyti turimas žinias, kad patys gali naudotis laboratoriniais prietaisais bei stebėti ląstelės sandarą.
Biologijos mokytoja Rugilė Pearce
Blog Attachment
Atgal