gim_virselis1

PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

 2016 m. balandžio 15 d. įvyko gimnazijos pradinių klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas. Susirinkusius moksleivius  smagia daina pasveikino 4 klasių mergaičių ansamblis.

Visi mokiniai buvo puikiai pasiruošę.  Ir konkurso dalyviai, ir vertinimo komisija  įdėmiai klausė skaitovų, nes po konkurso turėjo išaiškėti, kas atstovaus gimnazijai kitame meninio skaitymo konkurso etape. Skaitovai  buvo vertinami dviejose amžiaus grupėse:  1-2 klasių ir 3-4 klasių mokinių.

Komisija paskelbė nugalėtojus.  I vietą užėmė – 3b kl. mokinė Gaivilė Bikelytė (mokytoja E. Pečiulienė), II vietą –  2 kl. mokinė Gabrielė Kulytė (mokytoja G. Motiejūnienė) , III  vietą – 3a kl. mokinė Viltė Maziliauskaitė (mokytoja R. Pupkuvienė). Nugalėtojoms įteiktos  mokyklos direktoriaus padėkos.

Kėdainių rajono savivaldybės  pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse, kuris vyks Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijoje balandžio 28d.  mūsų mokyklai atstovaus Gaivilė, Gabrielė ir Viltė.

Sėkmės konkurse!

 

Pradinių klasių mokytoja Lina Rugienienė

 

Bendrinti: