gim_virselis1

PRADINUKAI DALYVAVO KONFERENCIJOJE

2023-03-30 

PRADINUKAI DALYVAVO KONFERENCIJOJE

Kovo 29 d. Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ,,Aušros“ progimnazijoje vyko rajono pradinio ugdymo mokinių konferencija “Sveikas, saugus ir įdomus pradinuko pasaulis“.
Konferencijos tikslas – ruošiantis atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimui, skatinti pradinio ugdymo mokinius ugdyti(s) fizinį ir sveikatos raštingumą, socialines, emocines ir sveikos gyvensenos, pažinimo kompetencijas.
Mokiniai, padedami mokytojų, parengė pranešimus apie fizinį ir sveikatos ugdymą, mėgstamiausias sporto šakas, pomėgius, olimpinių vertybių ugdymą, sveiką mitybą, dienotvarkės reikšmę, patyrimines ir projektines veiklas.
Konferencijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: antrokai Rosita Sliesoraitytė ir Adas Šidlauskas, trečiokas Jonas Skorupskas ir ketvirtokas Justas Šidlauskas. Vaikai išklausė bendraamžių pranešimus, puikiai susitvarkė su jauduliu, pasidalino gerąja patirtimi apie tai, kaip jie stengiasi sveikai maitintis, aktyviai sportuoja ir keliauja su šeima bei patobulino viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

   

Bendrinti: