gim_virselis1

PRADINUKAI LANKĖSI SPEKTAKLYJE

1 – 2 klasių mokiniai dalyvavo Kėdainių kultūros centre vykstančiame teatrų festivalyje ir stebėjo spaktaklį – situacijų komediją „Raudonkepuraitė“, kurią režisavo Panevėžio teatro „Menas“ režisierius Julius Dautartas. Tai nauja inscenizacija, kurioje beveik nėra nė vieno sakinio iš tradicinės Šarlio Pero pasakos. Netikėčiausias šiame spektaklyje personažas, kuris sako: „Kuo norėsiu, tuo ir būsiu“ ir daugybė naujų personažų, kurių klasikinėje pasakoje nėra. Tai ir Lapė, ištekėjusi už Vilko ir tapusi ponia Vilkolape. Tai ir Vabalas, kuris yra policininkas, ir paštininkas. O Raudonkepuraitė – tai šiuolaikiška paauglė. Vaikams įdomiausia buvo, kad Vilkas visai nesikėsina į mergaitės gyvybę, jam labiau rūpi kumpis jos kraitelėje. O kai ateina laikas ėsti Senelę ir Raudonkepuraitę, jis abi  suryja, bet kitaip – „surytos“ kruta ne Vilko pilve, bet aukščiau – širdyje.

Spektaklis vaikams patiko. Sugrįžę į mokyklą, mokiniai su mokytojomis aptarė spektaklį, piešė įsimintinas akimirkas bei išleido knygeles „Iš spektaklio sugrįžus“.

 

Mokytoja Zinaida Kleivienė

Bendrinti: