gim_virselis1

PRADINUKAI PAMINĖJO LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS 25-ĄSIAS METINES

Kovo mėnesį gimnazijos pradinukams buvo netradicinio ugdymo diena. Iš ryto jų mokytojos priminė Lietuvos istoriją, kovas už laisvę, mūsų Šėtos krašto partizanus, pasakojo apie tai, kaip sovietiniai okupantai juos žudė, niekino. Mokiniai pagamino trispalves gėlytes ir iš jų padarė Lietuvos vėliavą. Taip prisijungėme prie ateitininkų organizuotos akcijos „Maironi, žiūrėk į objektyvą“. Rankose nešdami geltonas, žalias, raudonas gėlytes vaikai sudarė gyvą Lietuvos vėliavą, aplankė partizanų nužudymo vietą, jų palaikų perlaidojimo kapavietę. Uždegėme žvakutes, sugiedojome himną, pagerbdami atminimą.

Kartu su visa gimnazijos bendruomene išlydėjome ir sutikome bėgikus, dalyvavusius tradicinio bėgimo varžybose įsimintinai dienai paminėti. Laukėme, kada prasidės pradinukų tradicinės varžybos su tėveliais „Sportuojame kartu“. Tai puikiausias pavyzdys, vienijantis klasių bendruomenes, sutelkiantis bendram tikslui, padedantis pajusti bendrystę, mokantis siekti pergalių ir pralaimėti. Rungtynių teisėjas mokytojas V. Kiaulakis nugalėtojais paskelbė visus. Tačiau tikraisiais nugalėtojais pripažino pirmokus: nors jie dalyvavo pirmą kartą varžybose, bet padedant tėveliams  kliūtis įveikdavo pirmi. Ypač džiaugėsi traukdami virvę nugalėję net ketvirtokus. Gimnazijos direktorius M.Danilevičius pasveikino ir apdovanojo visus.

Kas dalyvavo varžybose suprato, kad tai jėga, greitis, azartas, džiaugsmas, pralaimėjimo kartėlis ir dar daugybė emocijų, patirtų kartu su tėveliais, mokytojais ir klasės draugais. Už pergales, džiugias akimirkas kartu dėkojame visų pradinukų tėveliams ,atradusiems laiko pabūti kartu.

Giedrė Motiejūnienė ir Zinaida Kleivienė, pradinių klasių mokytojos

visos 034 visos 035 visos 038 visos 047 visos 050 visos 052 visos 061 visos 063 visos 067 visos 101 visos 111 visos 113

Bendrinti: