gim_virselis1

PRADINUKAI SU KNYGA KELIAUJA PO PASAULĮ

2023-03-28

PRADINUKAI  SU KNYGA KELIAUJA PO PASAULĮ
Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų,
žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį.

                                                                                         M. Tekerėjus

Kovo 24 d. pradinių klasių mokiniai turėjo nepaprastai turiningą dieną – Knygos dieną. Tylusis atsineštų knygų skaitymas ir iliustracijų piešimas, pokalbiai apie pirmąją lietuvišką knygą ir Šėtos knygnešį M. Keliauską, viktorina ir komandinės varžytuvės „Ką žinau apie knygų autorius ir personažus?“, mažutės, į vaiko delniuką telpančios, knygutės gaminimas, apdovanojimai už laišką knygos herojui, knygų mugė, kurioje vaikai noriai pirko knygas… Štai kiek įdomių veiklų išbandė pradinukai! O po knygų pasaulį tądien su jais keliavo Šėtos miestelio bibliotekos vedėja Rasa Taujanskienė, gimnazijos bibliotekininkė Vida Barauskienė bei visos pradinio ugdymo mokytojos.

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

             

Bendrinti: