Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PRADINUKAI SU KNYGA KELIAUJA PO PASAULĮ

336984230_1009157403785921_202163128730732670_n

2023-03-28

PRADINUKAI  SU KNYGA KELIAUJA PO PASAULĮ
Knygos lavina sielą, kelia ir stiprina žmogų,
žadina geriausius troškimus, ugdo protą ir sušildo širdį.

                                                                                         M. Tekerėjus

Kovo 24 d. pradinių klasių mokiniai turėjo nepaprastai turiningą dieną – Knygos dieną. Tylusis atsineštų knygų skaitymas ir iliustracijų piešimas, pokalbiai apie pirmąją lietuvišką knygą ir Šėtos knygnešį M. Keliauską, viktorina ir komandinės varžytuvės „Ką žinau apie knygų autorius ir personažus?“, mažutės, į vaiko delniuką telpančios, knygutės gaminimas, apdovanojimai už laišką knygos herojui, knygų mugė, kurioje vaikai noriai pirko knygas… Štai kiek įdomių veiklų išbandė pradinukai! O po knygų pasaulį tądien su jais keliavo Šėtos miestelio bibliotekos vedėja Rasa Taujanskienė, gimnazijos bibliotekininkė Vida Barauskienė bei visos pradinio ugdymo mokytojos.

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

             

Blog Attachment
Atgal