gim_virselis1

PRADINUKŲ VIEŠNAGĖS BIBLIOTEKOJE

Spalio mėnesį, artėjant rudens atostogoms, 2 – 4 klasių mokiniai lankėsi Gimnazijos bibliotekoje.

Trečiokai susidomėję žiūrėjo ir klausė, o po to aptarė interviu su rašytoju Vytautu Račicku, diskutavo apie skaitymo naudą. Išeidami pasižadėjo kiekvienas perskaityti po vieną šio autoriaus knygą, po atostogų vėl susitikti bibliotekoje ir pasidalinti įspūdžiais.

Antrokai buvo supažindinti su naujausiomis knygelėmis, jų autoriais, klausėsi nuotaikingų ištraukų. Vaikai sužinojo, kad gerai skaityti svarbu ne tik per lietuvių kalbos pamokas, bet ir per matematikos bei kitų dalykų. Diskutavo, kaip įtraukti į savo dienotvarkę skaitymą, įprasti skaityti knygas ir taip gerinti skaitymo įgūdžius.

Ketvirtokai į biblioteką sugūžėjo,  jau pasiruošę papasakoti apie perskaitytą knygą. Dalinosi įspūdžiais, uždavė vieni kitiems klausimus.

Po šių renginių mokiniai daug knygų „pasikvietė“  į namus rudens atostogoms.

 

Bibliotekininkė Vida

 

Bendrinti: