gim_virselis1

PRADINUKŲ VIEŠNAGĖS BIBLIOTEKOJE

Lapkričio mėnesį Gimnazijos bibliotekoje vyko knygų pristatymai pradinukams.

Lapkričio 6 dieną pirmos klasės mokiniai kartu su mokytoja Giedre sugūžėjo į biblioteką. Vaikai susipažino su elgesio taisyklėmis bibliotekoje, sužinojo, kas yra knygos autorius, pavadinimas, kaip elgtis su knyga. Kiekvienas individualiai panagrinėjo po knygelę, o labiausiai patinkančią pasikvietė į namus skaityti. Išeidami pasižadėjo gerinti skaitymo įgūdžius ir būti aktyvūs bibliotekos skaitytojai.

Antrokai buvo supažindinti su naujausiomis knygelėmis ir jų autoriais. Buvo pristatyti G.Adomaitytės, A.Zurbos, J. Baltrukonytės, M. Marcinkevičiaus ir kitų rašytojų nuotaikingi kūrinėliai vaikams. Vaikai sužinojo, kad gerai skaityti svarbu ne tik per lietuvių kalbos pamokas, bet ir per matematikos bei kitų dalykų.

Trečiokai ir ketvirtokai susidomėję žiūrėjo, o po to aptarė interviu su rašytoju Vytautu Račicku. Susipažino su įdomiausiomis pasakų, apysakų bei eilėraščių knygomis ir jų autoriais. Diskutavo, kaip įtraukti į savo dienotvarkę skaitymą ir įprasti skaityti knygas. Viešnagės pabaigoje susipažino su interneto svetaine auguskaitydamas.lt., kurioje galima kurti savo profilį, registruoti perskaitytas knygas, dalyvauti įvairiuose konkursuose.

Tikiuosi, kad po šių susitikimų kiekvienas pradinukas pažadins savyje norą skaityti ir dažniau draugaus su knyga.

Bibliotekininkė Vida

 

Bendrinti: