Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Praktikos darbai biologijos pamokose

12

2022-02-11

Vasario mėnesį mokiniai atliko labai įdomių, naudingų praktikos darbų. Su šeštokais tyrinėjome kiaušinio sandarą. Nors atrodo  paprasta, tačiau pradėjus tyrinėti kiaušinio sudėtį atradome daug sudedamųjų dalių, kurios svarbios vystantis viščiukui. Taip pat šeštokai ir septintokai mokėsi atpažinti žiedo dalis, jas rasti ir įvardinti funkcijas. Žiedas ne tik puošmena, bet ir augalo lytinis organas. Tyrėme ir ieškojome panašumų bei skirtumų vienskilčių ir dviskilčių augalų sėklose.  Pasodinome ir bulves. Kėlėme hipotezę, kada gi ji išaugs? Gal po atostogų rasime jas išdygusias? Su II gimnazine klase pasėjome net 8 augalų mėginius ir lauksime rezultato po atostogų.

Biologijos mokytoja Vaida Klevinienė

Blog Attachment
Atgal