Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PRAKTINIAI MOKYMAI „AKTYVUS JAUNIMAS“

received_1485746371564973

Rugsėjo 24 dieną gimnazijoje vyko praktiniai mokymai „Aktyvus jaunimas“. Juose dalyvavo 23 gimnazistai. Mokymų metų šie mokiniai analizavo savo ir mokyklos vertybes, mokėsi išsakyti savo nuomonę debatų metu, vertino ir analizavo socialines problemas, kūrė savo ateities viziją. Šių mokymų tikslas labai kilnus ir reikšmingas – paskatinti jaunimą būti aktyviais, pilietiškais savo bendruomenės nariais, suvokiančiais savo vertybes bei atsakomybę už savo elgesį ir ateitį. Ačiū tariame šių mokymų lektorei Milisentai Misevičiūtei.

Gimnazistų tarybos pirmininkė Goda Kiaunytė

 

 

 

Blog Attachment
Atgal