PRANEŠIMAS BENDRUOMENEI

Siekdami efektyviau kovoti su Covid-19 (koronaviruso infekcijos) ligos plitimu Gimnazijoje, saugodami mokinių, pedagogų ir visų Gimnazijos darbuotojų sveikatą, pradėsime naudoti „BIO SPACE STAR ULV“, šalto rūko purkštuvus.
Tai praktiškas sprendimas patalpų bei įvairių paviršių dezinfekavimui nuo virusų ir bakterijų. Šalto rūko purkštuvai išpurškia itin smulkias dezinfekcinio skysčio daleles, kurios kontaktuodamos su virusų ir bakterijų dalelėmis, jas sunaikina. Įrenginio naudojimas itin paprastas, todėl tinkamas naudoti buityje, įvairių patalpų, pavyzdžiui, biurų, sandėlių, gamybinių patalpų ar transporto priemonių dezinfekavimui.
Dezinfekuojančio komplekto pagalba (Antisept S ir šalto rūko įrenginiu) saugiai, greitai ir efektyviai periodiškai dezinfekuosime klases, sporto salę, persirengimo kambarius, aktų salę ir k.t.
Dezinfekantas Antisept S yra draugiškas žmogui ir aplinkai, tačiau negailestingas virusams ir bakterijoms. Vaikams ir personalui nereikės kęsti akių dirginimo ir aštraus kvapo. Po Dezinfekcijos nereikalingas ilgas patalpų vėdinimas, virusas žūsta per 1 min.
Renkamės saugų produktą, kuris:

• efektyviai naikina virusus, bakterijas, sporas ir grybelius;
  • nedirgina ir nesausina odos. Dermatologiškai patikrintas;
  • nekenkia paviršiams – sudėtyje nėra alkoholio, dažiklių, kvapiklių, paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir konservantų;
  • universali priemonė – efektyviai dezinfekuoja rankas, odą, įvairius paviršius ir patalpas;
  • papildomai nereikia nuplauti ar vėdinti – praėjus 1 minutei po dezinfekcijos jau galima naudotis patalpomis!

Bio Space Star ULV https://youtu.be/aT3m3ai2s9

Naudojami dezinfekciniai skysčiai, turi biocido autorizacijos liudijimą (BIOCIDINIO PRODUKTO AUTORIZACIJOS LIUDIJIMAS Nr. (10-14 17.5 E)BPR-679(A-010204VNO583634/A-20-358).