gim_virselis1

PRASIDEDA KASMETINIS PROFILAKTINIS MOKSLEIVIŲ SVEIKATOS TIKRINIMAS

Informuojame, kad VšĮ Kėdainių PSPC Pediatrijos skyriuje, kuris šiuo metu laikinai įsikūręs Psichikos sveikatos skyriaus patalpose, prasideda kasmetinis profilaktinis moksleivių ir darželinukų sveikatos tikrinimas.

  • Profilaktiniam sveikatos tikrinimui kviečiame iš anksto registruotis pas savo šeimos ar vaikų ligų gydytoją pediatrijos skyriaus registratūros telefonais: (8 347) 61555, (8 347) 61130.
  • Dantų būklę turi įvertinti gydytojas odontologas, todėl profilaktiniam dantų patikrinimui prašome registruotis dantų gydymo skyriaus registratūros telefonu: (8 347) 52 633.
  • Kasmetinis vaikų sveikatos tikrinimas pradedamas ir rajono ambulatorijose. Kviečiame registruotis ambulatorijų registratūrų telefonais, kurie nurodyti interneto svetainėje www.kedainiupspc.lt
  • Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad karantino metu ir 3 mėnesius po jo nebus taikomas reikalavimas vaikams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas, turėti galiojantį Mokinio sveikatos pažymėjimą.
  • Nors Lietuvoje karantinas jau atšauktas, šalyje toliau galioja valstybės lygio ekstremalioji situacija, ir toliau imamasi priemonių galimoms koronaviruso (COVID-19) plitimo rizikoms suvaldyti. Todėl atvykstant sveikatos patikrinimui, būtina laikytis asmeninių apsaugos priemonių.

Tikimės, kad:

– į polikliniką atvyksite likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko;

– laukdami prie įėjimo į polikliniką ir poliklinikos viduje laikysitės saugaus 2 metrų atstumo;

– dėvėsite apsauginę veido kaukę;

– įėję į polikliniką, dezinfekuosite rankas.

Saugokime save ir kitus!

Informacija: VšĮ Kėdainių PSPC

Bendrinti: