Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PREVENCINĖS PROGRAMOS ,,ĮVEIKIAME KARTU“ VYKDYMAS

Nuo š. m. lapkričio mėnesio gimnazijoje pradedama vykdyti VŠĮ ,,Vaiko labui“ parengta prevencinė programa 2-4 pradinių klasių mokiniams ,,Įveikiame kartu“. Prevencinės programos veiklų metu pradinių klasių mokiniai mokysis atpažinti savo jausmus, mokysis problemų atpažinimo ir sprendimo strategijų, kaip pasakyti ,,Ne“. Taip pat mokysis nesėkmių priėmimo ir įveikimo būdų, aiškinsis, kaip atpažinti ir ištaisyti netinkamą savo elgesį bei prašyti ir teikti pagalbą.

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė


 pazymejimas-prevencija


Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal