gim_virselis1

PRIZINĖ VIETA RESPUBLIKINĖJE TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOJE

Šėtos gimnazijos mokinių prezidentė Karolina Kužmarskytė atstovavo Kėdainių rajoną respublikos technologijų olimpiadoje Kaune, prieš tai laimėjusi Kėdainių rajone. Karoliną konsultavo gimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Regina Rylienė. Karolinai  ši olimpiada buvo sėkminga- ji laimėjo prizinę trečiąją vietą.

Šių metų olimpiados tema buvo „donelaitiška“: metų laikai. Karolina parengė įspūdingą namų darbą, kuriame veltomis  iš vilnos lėlėmis  perteikė visų keturių metų laikų žmonių darbus: sėją ir pasėlių priežiūrą, šienavimą ir rugiapjūtę. Darbui prireikė visų keturių mėnesių kruopštaus triūso. Ji puikiai išmoko velti lėles, jas aprengti ir paruošti. Rajono technologijų olimpiadoje ji pademonstravo, kad tokią lėlę gali padaryti per pusantros valandos. Olimpiados namų darbas „Metų laikai“ dabar puošia gimnazijos biblioteką ir kiekvienas gali juo gėrėtis.

Respublikinėje olimpiadoje jai teko siuvinėti, nes olimpiados rengėjai pasirūpino rankdarbių priemonėmis, o tai ribojo dalyvių pasirinkimus. Tačiau, anot mokytojos Reginos Rylienės, Karolinai rankdarbiai limpa ir prilimpa. Ji puikiai susitvarko su įvairiomis technikomis. Ne veltui jos siuvinėta staltiesėlė olimpiadoje tapo prizininke.

Karolinos mama Rasa Kužmarskienė  Karolinos pasiekimais teisėtai didžiuojasi, nes ne kartą ji turėjo nuvežti ir parvežti dukrą iš įvairių renginių ir papildomų užsiėmimų, padėti jai rengiantis konkursams.

Karolina  šiemet keletą kartų važiavo į rajono olimpiadas iš įvairių dalykų. Susitelkimo, žinių  ir gebėjimų reikalauja dalyvavimas  olimpiadose, bet kartu tai puikus būdas praplėsti savo ribas.

-Patariu savo draugams mokiniams nebijoti iššūkių ir į olimpiadą žiūrėti kaip į konkursą. Nebijoti išbandyti savo jėgas,- sako Karolina, olimpiadose ir konkursuose dalyvaujanti nuo 3 klasės.- Dalyvavimas respublikinėje olimpiadoje vertė pasitempti, pajusti didesnę atsakomybę, nes rūpėjo įrodyti, kad ir mūsų gimnazija yra pajėgi turėti olimpiados nugalėtoją.

Sveikiname KAROLINĄ.

Antanida Likšienė,

Šėtos gimnazijos direktorė.

techn02 techn01

Bendrinti: