Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Profesijų diena 7 klasės mokiniams

1685026817744

2023-05-30

Profesijų diena 7 klasės mokiniams

Profesijų dieną 7 klasės mokinai Kėdainių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje susipažino su ugniagesio gelbėtojo profesija. Kur ją galima įsigyti, kokie reikalingi fizinio pasirengimo rodikliai tam reikalingi. Audronė Pečiulytė pristatė gido profesiją, kaip juo galima tapti, kokie reikalavimai norint juo būti. Aplankėme Kėdainių miesto senamiestį, užsukome į bažnyčias, kurios paliko labai didelį įspūdį ir ypač kunigaikščių Radvilų mauzoliejus Evangelikų reformatų bažnyčioje. Aplankėme Arnetų namą, kuriame susipažinome ir su įvairiais lietuvių liaudies amatais – pynimu, lipdymu, audimu, kiaušinių dažymu, drožinėjimu ir .t.t. Ekskursiją užbaigėme smagiu pasisupimu, draugiškai pasikeisdami.

Klasės vadovė Elona Nagevičienė

Blog Attachment
Atgal