gim_virselis1

Profesijų diena Kaune

2023-05-29

Profesijų diena Kaune

Gegužės 25 d. didelis būrys Gimnazijos IIa, IIb, III klasių mokinių dalyvavo netradicinėje ugdymo profesijų dienos veikloje. Vykome į Kauną, kur aplankėme LSMU anatomijos muziejų ir Kauno kolegiją. Dauguma muziejuje lakėsi pirmą kartą, tad vieniems jis labai patiko, o kitus truputį baugino, bet įspūdį padarė visiems. Muziejaus gidė supažindino su šio muziejaus atsiradimo istorija, eksponatų rūšimis. Jis skirtas ne tik ekskursijoms, bet ir studentų savarankiškoms studijoms, egzaminavimui, testavimui. Mokiniai iš arti susipažino su žmogaus anatomija bei kur mediciną studijuojantieji semiasi žinių. Kauno kolegijoje buvo pristatyta ši aukštoji mokykla, bendrieji reikalavimai ir tvarka stojant į aukštąsias mokyklas, konkursinio balo sudarymo principai. Mokiniai susipažino su šios mokyklos rengiamomis programomis, o jų yra net 44! Kolegijos atstovė pristatė, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis profesiją.

Netradicinio ugdymo diena pavyko, tikimės, kad ji padės Šėtos gimnazistams renkantis tolimesnį gyvenimo kelią.

III kl. vadovė Vijolė Glebauskienė

 

Bendrinti: