gim_virselis1

PROJEKTAS „MATEMATIKA – LAIMĖTOJŲ MOKSLAS“. NAUDINGA KONSULTACIJA

Kovo 5 dieną informatikos kabinete iki vėlaus vakaro projekto pedagogai konsultavosi su LEU docente daktare Viktorija Sičiūniene. Dalyvavo Šėtos gimnazijos ir partnerių mokyklų – Truskavos pagrindinės mokyklos, Bukonių daugiafunkcio centro – mokyklos matematikos mokytojai, MMK pedagogai, Šėtos gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius ir pavaduotoja Neringa Širkienė.

Pagrindiniai konsultacijos klausimai: kaip ugdyti mokėjimo mokytis kompetenciją ir kaip šiuolaikiškai dėstyti matematiką? Mokytojai diskutavo, tarėsi su konsultante ir ieškojo pačių geriausių metodų, kad mūsų krašto vaikai galėtų kuo geriau mokytis matematikos – svarbiausio dalyko šiame technologijų amžiuje.

Antanida Likšienė, Projekto vadovė

Vaidos Rastauskaitės nuotraukoje: konsultacijos akimirka. Pirmoji iš kairės LEU docentė dr. Viktorija Sičiūnienė.

 

Bendrinti: