Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PROJEKTAS „SUPRASK LIETUVĄ”

Š.m. gegužės 9 d. į gimnaziją atvyko merginos Jurgita ir Karolina, kurios pristatė projekto „Suprask Lietuvą” veiklą ir tikslus. Keletos valandų paskaitoje gimnazistų klubo nariai bei keletas kitų 8-III klasių mokinių buvo supažindinti su pagrindiniais klausimais, kaip: kas yra referendumas, peticija, bendruomenė… Be to pasiskirstę grupėmis nagrinėjo dvi situacijas, kuri viena iš tiesų buvo įvykusi, ieškojo kitokių sprendimo būdų, tyrimo klaidų. Taip pat aptarė, kas iš tikrųjų yra pilietiškumas, jo reikšmė mūsų šalies švietimo sistemoje, jaunimo politiką ir organizacijas.

 

III kl. mokinė Viktorija Kulytė

 

Blog Attachment
Atgal