Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PROJEKTINIS – KŪRYBINIS DARBAS 7B KLASĖJE

IMG_8035

7b klasės mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas baigę skaityti ir analizuoti Antuano de Sent Egziuperi kūrinį ,,Mažasis princas,“ dirbdami grupėse atliko projektinį – kūrybinį darbą ,,Draugystė.“ Naudodamiesi internetu mokiniai domėjosi, ką apie draugystę yra pasakę žymūs žmonės, diskutuodami jie ieškojo atsakymų į klausimus: kas yra draugystė? kodėl svarbu turėti gerą draugą? ar socialiniuose tinkluose draugai visada yra patikimi? Kūrė draugystės simbolį.

 

 

Blog Attachment
Atgal