gim_virselis1

PROJEKTO EVA NAUJIENOS: IŠRINKTAS GRAŽIAUSIAS LOGOTIPAS!

Praeitą savaitę gimnazijos foje veikė projekto mokinių sukurtų logotipų paroda. Parodoje eksponuota 18 piešinių. Rinkti gražiausią, geriausiai atspindintį projekto idėją ir balsuoti galėjo visi norintys. Mokiniai, ir ne tik jie, buvo labai aktyvūs: balsadėžėje buvo net 359 balsai. To negana- savaitės pabaigoje elektroniniame dienyne „Eduka“ surengtas balsavimas virtualiu būdu. Jis taip pat sulaukė nemažo dėmesio. Balsavo 152 asmenys, turintys prieigą prie „Eduka“ sistemos. Iš viso balsavime dalyvavo 511 žmonių. Galime drąsiai teigti, kad buvo patikimai išreikšta visos mūsų bendruomenės nuomonė.

Tai kas gi tie geriausieji?

Išrinkti 3 laureatai: Radvilė Bikelytė- 98 balsai, Eglė Gulbinaitė- 71 balsas, Motiejus Šidlauskas- 41 balsas.

Ketvirtadienį per 6 pamoką 201 kabinete pasveikinsime laureatus, o projekto partneriams dalyvauti tarptautiniame konkurse, kuriame balsuosime ir mes, iškeliaus Radvilės Bikelytės sukurtas logotipas.

Palinkėkime jam sėkmės tarptautiniuose vandenyse ir pasvajokime: o gal jis taps mūsų bendro projekto logotipu?

Nuotraukose: mūsų visų nuomone geriausi projekto logotipai.

Antanida Likšienė

 

Bendrinti: