Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PROJEKTO „KO-PARTNERYSTĖ REGIONŲ VIEŠOJO VALDYMO PROCESUOSE“ PASKAITA

46243587_592004314589714_1901301895029325824_n

Šėtos gimnazijos II ir III gimnazinių klasių moksleiviai dalyvavo asociacijos „Aktyvus jaunimas“ ir VšĮ „Vilniaus universiteto teisės klinikos” įgyvendinamo projekto „Ko-partnerystė regionų viešojo valdymo procesuose“ paskaitoje. Paskaitoje moksleiviai turėjo progą pagilinti žinias apie politiką ir Lietuvoje vykstančių rinkimų subtilumą.

Praktinės dalies metu mokiniai būrėsi į partijas, ruošė jų programas ir agitacijas. Susitikimą vainikavo savivaldybės tarybos posėdžio simuliacija, kur pačių moksleivių išrinkta partija svarstė likusių moksleivių idėjų ir pasiūlymų įgyvendinimą rajono lygmeniu.

Vaida Klevinienė, Mokinių tarybos kuratorė

 

 

Blog Attachment
Atgal