Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

PROJEKTO „MATEMATIKA – LAIMĖTOJŲ MOKSLAS“ DALYVIŲ IŠVYKA

20180613_084427

Projekto dalyviai, 7 ir 8 klasių mokiniai, kurie padarė mokymosi pažangą, dalyvavo projekto renginiuose, gavo kelionę po Kėdainių kraštą. Jie aplankė Kėdainiuose esantį minaretą, Sirutiškio miestelyje esantį dvarą, išbandė „beždžionių“ tiltą, užkopė į piliakalnį. Krekenavos miestelyje aplankė Baziliką ir Krekenavos regioninį parką. Grįždami namo užsuko į Česlovo Milošo tėviškę. Visos kelionės metu turėjo nuostabią gidę – istorijos mokytoją Audronę Pečiulytę, kuri mokinius supažindino su Kėdainių krašto objektų istorijomis. Labiau pažinę savo kraštą ir maloniai pavargę grįžo į gimnaziją.

7 klasės vadovė Lina

 

Blog Attachment
Atgal