Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Protmūšio „Kėdainių kautynių 105 -osioms ir pulkininko J. Šarausko 130-osioms gimimo metinėms paminėti“ nugalėtojai – Šėtos gimnazistai

protmusi-1770
2024 m. vasario 9 d. Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūriame centre vykusiame protmūšyje dalyvavusieji Šėtos gimnazijos II-osios klasės gimnazistai Modestas Vitkauskas, Kevinas Vainorius, Faustė Dobrovolskytė, Viltė Strazdauskaitė ir Gustė Strazdauskaitė laimėjo garbingą I-ąją vietą. Jie gerai žinojo svarbiausius Lietuvos Nepriklausomybės kovų istorijos aspektus, susijusius su Kėdainių ir Šėtos mūšiais, sugebėjo susikaupti ir laimėti. Šėtos gimnazijos komanda buvo apdovanota vertingais prizais ir dovanomis, kurios įkvėps dalyvauti ir kituose konkursuose.
Blog Attachment
Atgal