gim_virselis1

PROTŲ MŪŠIS 5-7 KLASIŲ MOKINIAMS

Veiksmo savaitės ,,Be patyčių 2016“ finalinę dieną 5, 6, 7 klasių mokiniai, jų tėveliai, klasių auklėtojai buvo pakviesti dalyvauti protų mūšyje. Prie kiekvienos klasės komandos prisijungė tėvelių atstovai, komisiją sudarė kiekvienos dalyvaujančios klasės atstovai.

Komandų nariams buvo reikalingos įvairių sričių žinios – į kai kuriuos klausimus mokiniai lengvai atsakė, kai kur buvo labai reikalinga tėvelių pagalba. Renginio metu vyravo nuotaikinga, linksma atmosfera, buvo daug juoko ir plojimų. Visų dalyvių nuomone renginiai, kurie skatina pozityvų bendravimą, bendradarbiavimą, draugiškumą, yra labai reikalingi.

 

Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

DSC00416

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Bendrinti: