gim_virselis1

PROTŲ MŪŠIS, SKIRTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI

Vasario 13 dieną Šėtos gimnazijoje vyko protų mūšis. Jame dalyvavo I-IV klasių gimnazistai. Protų mūšio užduotys buvo apie Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Mokiniai buvo suskirstyti į šešias komandas, pagal jų pasirinktos spalvos lapelius. Rungtynes sudarė trys etapai po dešimt klausimų apie Lietuvą, jos istoriją ir nepriklausomybę. Žaidėjai stengėsi kuo tyliau tartis, kad varžovai neišgirstų atsakymų. Tarp komandų jautėsi varžymasis, nes visi norėjo laimėti, o laimėjo ta komanda, kuri geriausiai žinojo savo šalies istoriją.

Tačiau svarbu buvo ne tik laimėti, bet ir patikslinti savo žinias, išmokti, sužinoti  kažką naujo apie Lietuvą ir jos istoriją. Kiekvienas lietuvis turėtų minėti Vasario 16-ąją, nes ši diena yra laisvos ir nepriklausomos valstybės atkūrimo diena.

 

                                                                                               Kamilė Kliokmanaitė, I a kl.

 

Bendrinti: