Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Psichologinė pagalba

Pandemijos laikotarpiu gimnazijos psichologė yra pasiruošusi padėti tvarkytis su patiriamu stresu bei šio laiko iššūkiais, ieškoti alternatyvų, išbūti sunkius jausmus, o esant būtinybei – nukreipti mokinius tolimesnei pagalbai, taip užtikrinant jiems saugumą ir nuoseklumą, išgyvenant krizę. Psichologė, kaip ir daugelis mokytojų, dirba nuotoliniu būdu.

Kaip galite gauti psichologinę pagalbą?

  • Vaizdo skambučiu
  • Telefoniniu pokalbiu
  • Žinutėmis

Pandemija gali paveikti įvairias jūsų gyvenimo sritis – mokymosi, laisvalaikio, santykių su bendraamžiais, santykių su šeima, tad pastebėjus ar pajutus kylančius sunkumus, kreipkitės pagalbos į gimnazijos psichologę.

Na, o jeigu vis dėl to nusprendėte, jog norite pasikalbėti ne su gimnazijos psichologe, galite kreiptis:

  • Visą parą veikianti „Vilties linija“ teikia emocinę paramą nemokamu telefono numeriu 116 123 bei elektroniniais laiškais (adresais: vilties.linija@gmail.com arba 116123@viltieslinija.lt)
  • „Jaunimo linija“ galima prisiskambinti visą parą veikiančiu nemokamu telefono numeriu 8 800 28888, parašyti elektroninį laišką ar bendrauti pokalbiais internetu („chatu“) darbo dienomis ir šeštadieniais nuo 18 iki 22 val.
  • „Vaikų linijai“ vaikai ir paaugliai gali skambinti kasdien nuo 11 iki 23 val. nemokamu telefono numeriu 116 111, o prisiregistravus „Vaikų linijos“ svetainėje www.vaikulinija.lt, nuo pirmadienio iki penktadienio 18-21 val. gali susirašinėti su budinčiais konsultantais pokalbiais internetu („chatu“) arba parašyti laišką.
  • Emocinę paramą paaugliams ir jaunimui rusų kalba siūlo „Linija doverija“. Nuo antradienio iki šeštadienio 16-20 val. jai galima skambinti nemokamu telefono numeriu 8 800 77277.
Atgal