Psichologinė pagalba

Pandemijos laikotarpiu gimnazijos psichologė yra pasiruošusi padėti tvarkytis su patiriamu stresu bei šio laiko iššūkiais, ieškoti alternatyvų, išbūti sunkius jausmus, o esant būtinybei – nukreipti mokinius tolimesnei pagalbai, taip užtikrinant jiems saugumą ir nuoseklumą, išgyvenant krizę. Psichologė, kaip ir daugelis mokytojų, dirba nuotoliniu būdu.

Kaip galite gauti psichologinę pagalbą?

• Vaizdo skambučiu
  • Telefoniniu pokalbiu
  • Žinutėmis

Pandemija gali paveikti įvairias jūsų gyvenimo sritis – mokymosi, laisvalaikio, santykių su bendraamžiais, santykių su šeima, tad pastebėjus ar pajutus kylančius sunkumus, kreipkitės pagalbos į gimnazijos psichologę.

Na, o jeigu vis dėl to nusprendėte, jog norite pasikalbėti ne su gimnazijos psichologe, galite kreiptis:

• Visą parą veikianti „Vilties linija“ teikia emocinę paramą nemokamu telefono numeriu 116 123 bei elektroniniais laiškais (adresais: vilties.linija@gmail.com arba 116123@viltieslinija.lt)
  • „Jaunimo linija“ galima prisiskambinti visą parą veikiančiu nemokamu telefono numeriu 8 800 28888, parašyti elektroninį laišką ar bendrauti pokalbiais internetu („chatu“) darbo dienomis ir šeštadieniais nuo 18 iki 22 val.
  • „Vaikų linijai“ vaikai ir paaugliai gali skambinti kasdien nuo 11 iki 23 val. nemokamu telefono numeriu 116 111, o prisiregistravus „Vaikų linijos“ svetainėje www.vaikulinija.lt, nuo pirmadienio iki penktadienio 18-21 val. gali susirašinėti su budinčiais konsultantais pokalbiais internetu („chatu“) arba parašyti laišką.
  • Emocinę paramą paaugliams ir jaunimui rusų kalba siūlo „Linija doverija“. Nuo antradienio iki šeštadienio 16-20 val. jai galima skambinti nemokamu telefono numeriu 8 800 77277.