gim_virselis1

Puikus sekmadienis festivalyje

Kad mūsų širdyse skambėtų muzika ir mus lydėtų šypsena, esame nusprendę mes, Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,OBUOLIUKAI“, savaitgalius praleisti prasmingai. Ką ir padarėme vasario 11 d. sudalyvavę XVII respublikiniame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalyje „Baltumo šventė 2024″, kuris vyko Kauno Žalgirio arenoje! Festivalis sukvietė rekordinį dalyvių skaičių, kuris vos sutilpo į tris dalis!!! Labai smagu buvo pasimatyti su senais draugais: VšĮ „Pramogų Karalystė ” ir „Travelling Festival EU ” dalyviais bei susipažinti su naujais, ką tik pradėjusiais savo muzikinę veiklą, kolektyvais!!! O ir Šėtos gimnazijos popchoro vaikams šis festivalis buvo pirmas. Džiaugiamės, jog viskas pavyko, nors ir jaudulio buvo.

Linksmi, laimingi, apdovanoti grįžome namo. Lauksime vėl koncertinių išvykų, kurios jau čia pat. Kovo 16 d. ruošiamės į respublikinį konkursą „Dainuok, Dzūkija“, kuris vyks Varėnos kultūros centre.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

Bendrinti: