Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

RAIŠKIOJO SKAITYMO KONKURSAS „SVEIKAS, PAVASARI!“

Balandžio 23 dieną Šėtos gimnazijos specialiųjų poreikių mokiniai buvo pakviesti į tradicinį raiškiojo skaitymo konkursą „Sveikas, pavasari!”. Čia jie turėjo galimybę parodyti save ir įvertinti bei pasižiūrėti į draugus, kurie deklamavo eilėraščius apie pavasarį. Šis konkursas mokinių yra labai laukiamas. Konkursą paįvairino mįslės, kurias spėliojo mokiniai. Atspėję buvo pamaloninti saldžiuoju prizu. Šiame konkurse pralaimėjusiųjų niekada nebūna. Visada laimi draugystė. Pabaigoje mokiniams įteikti diplomėliai ir mini dovanėlės.

                                                                                              Jūratė Bložienė

 

2015043001 2015043002 2015043003 2015043004 2015043005

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal