gim_virselis1

RAJONINĖS KREPŠINIO VARŽYBOS

Antradienį (vasario 3d.) mes, 7-II klasių mokiniai, dalyvavome rajoninėse krepšinio varžybose. Turėjome dvi komandas: merginų, šią komandą treniravo mokytoja Elona Nagevičienė, ir vaikinų, kuriuos treniravo mokytojas Vladas Kiaulakis.

 Varžėmės su keliomis skirtingomis komandomis: Dotnuvos, Krakių, Truskavos ir Akademijos. Vaikinų komanda pasirodė puikiai: įveikę visus konkurentus, užėmė pirmąją vietą ir jau ruošiasi zoninėms krepšinio varžyboms Ukmergėje. Na, o mes, merginos, patyrėme vieną pralaimėjimą ir užėmėme antrąją vietą. Manau, kad įgytas praktines žinias krepšinio aikštelėje panaudosime ateityje. Taigi visi grįžome gerai nusiteikę, parvežę net dvi prizines vietas savo gimnazijai.

                                                                                 Evelina Alūzaitė, II b

 

Bendrinti: