Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

RAJONINĖS ŽAIDYNĖS „DRAUGYSTĖS TILTAI“

2014 metų balandžio 28 dieną Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinėje mokykloje vyko specialiųjų poreikių mokiniams skirtos rajoninės žaidynės „Draugystės tiltai“. Žaidynėse dalyvavo ir Šėtos mokinukai. Gimnazijai atstovavo du 4 klasės mokiniai. Jie turėjo galimybę parodyti savo vikrumą, pastabumą, orientaciją. Kadangi varžybos buvo organizuojamos per vaikų Velykėles, mokiniai susipažino ir su jų atsiradimo istorija. Buvo užduočių ir su margučiais. Mokiniai turėjo galimybę susirasti naujų draugų, parodyti save ir pažiūrėti į kitus. Pasisėmę gerų emocijų mokiniai grįžo patenkinti namo.


Specialioji pedagogė Jūratė Bložienė

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal