gim_virselis1

RAJONO MOKINIŲ SĖKMĖ LIETUVOS MOKINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADOJE

Balandžio 5 d. Zarasų profesinėje mokykloje įvyko respublikinis technologijų olimpiados etapas ,,Mano laiškas rytojui“. Mūsų rajono mokinius atstovavo II etapo nugalėtojos: Šėtos gimnazijos 8 kl. mokinė Viktorija Stanišauskaitė (technologijų mokyt. Gintarė Boreišienė), Josvainių gimnazijos II klasės mokinė Vaida Šilkaitytė (technologijų mokyt. metodininkė Virginija Šilkaitienė) ir Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos IV kl. mokinė Milda Bilevičiūtė (technologijų mokyt. metodininkė Daiva Dubinkienė). Į olimpiadą suvažiavo 125 mokiniai ir apie 70 mokytojų iš visos Lietuvos. Mokiniai savo gebėjimus ir pranašumą turėjo įrodyti pateikę namų darbus ir dirbdami kūrybinėse mitybos, mitybos ir turizmo, tekstilės, tekstilės ir aprangos, konstrukcinių medžiagų, medžio apdirbimo dirbtuvėse pagal amžiaus grupes. Darbas dirbtuvėse truko 4 valandas. Tuo metu ugdytinius atlydėjusiems mokytojams buvo suorganizuota ekskursija į Antazavės krašto muziejų, Zarasų miestą.

Olimpiados uždarymo metu vyko koncertas, kuriame pasirodė geriausi Zarasų krašto dainų ir šokių kolektyvai. Apdovanojimo ceremonijoje laimėtojai buvo pagerbti rėmėjų prizais, medaliais bei Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais. Dvidešimt devyniems geriausiems I, II, III vietų laimėtojams įteikti aukso, sidabro ir bronzos medaliai. Mūsų rajono mokinės neliko be apdovanojimų. Šėtos gimnazijos mokinė Viktorija Stanišauskaitė savo amžiaus mitybos grupėje užėmė I-ąją vietą, Josvainių gimnazijos mokinė Vaida Šilkaitytė tekstilės grupėje – III-ąją, o Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokinė Milda Bilevičiūtė buvo apdovanota nominacija ,,Sieksnio, uolekties ir sprindžio iki svajonės“.

 

Technologijų ir dailės mokytoja Gintarė Boreišienė

 

 

Bendrinti: