gim_virselis1

RAJONO TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA ,,MANO LAIŠKAS RYTOJUI“

Rajono technologijų olimpiada ,,Mano laiškas rytojui“ Vasario 8 dieną Gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių rajono technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo rajono progimnazijų, pagrindinių ir gimnazijų mokiniai. Iš viso savo kūrybines jėgas išbandė 22 mokiniai. Mūsų gimnazijai atstovavo 4 mokiniai. Merginos dalyvavo tekstilės ir mitybos srityse. Beje, virtuvėje sukosi ir vienas vaikinas. Konstrukcinių medžiagų ir medžio apdirbimo dirbtuvėse vaikinai plaktukais kalė, gręžė ir atliko kitas operacijas.

Mokiniai į olimpiadą atsivežė atliktą namų darbą, o olimpiados metu kūrė kūrinius ta pačia tema ,,Mano laiškas rytojui“. Olimpiados dalyviai ir juos atlydėję mokytojai turėjo galimybę išrinkti puikiausiai atliktus namų darbus  7–8, I–II ir III–IV klasių. Džiugu, kad mūsų Gimnazijos II klasės mokinės Viktorijos Nausėdaitės darbas buvo atrinktas kaip vienas iš geriausių ir apdovanotas padėka.

Olimpiados rezultatais džiaugėmės visi, nes mūsų mokiniai užėmė prizines vietas: Algimantas Svaldenis (IV kl.) – I vieta, Monika Urbonaitė (IV kl.) – III vieta, Viktorija Nausėdaitė (II kl.) – III vieta. Šauniausiai sekėsi 8 kl. mokinei Viktorijai Stanišauskaitei, kuri mitybos dirbtuvėse   tarp 7–8 kl. užėmė pirmąją vietą ir atstovaus Kėdainių rajonui respublikinėje olimpiadoje.

Dėkojame technologijų mokytojams Virginijui Baltrūnui ir Gintarei Boreišienei už mokinių parengimą ir rajono olimpiados organizavimą.

 

Bendrinti: