gim_virselis1

RANKOS LENKIMO VARŽYBOS

Valentino dieną mūsų gimnazijoje įvyko pirmosios rankos lenkimo varžybos. Mokiniai rungėsi 5 svorio kategorijose. Varžybas pradėjo merginos. Iki 55 kg svorio kategorijoje nugalėjo Martyna Paulauskaitė, II vietą iškovojo 4 klasės mokinukė Urtė Petrauskaitė. III vietą iškovojo Andrėja Sadauskaitė, svorio kategorijoje virš 55 kg. Trečia liko Irma Bilevičiūtė, II vietą iškovojo Ieva Kubiliūnaitė, nusileidusi Guodai Strazdaitei.

Vaikinų grupėje išbandyti savo jėgas daugiausiai dalyvių norėjo mažiausioje svorio kategorijoje –  iki 65 kg. III vietą iškovojo Tadas Mockus, II vietą – Meinardas Dirsė, nusileidęs vyresniam Mantui Liutkevičiui.

Svorio kategorijoje iki 95 kg susirungė tik 2 mokiniai: I vietą iškovojo Martynas Autukas. Stipriausi priešininkai susirungė svorio kategorijoje virš 95 kg. Absoliutus varžybų nugalėtojas  – Eisvinas Grigaravičius. Jam bandęs pasipriešinti Mantas Markevičius liko II vietoje, prieš tai įveikęs Ugnių Pletkų.

 

Bendrinti: