Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

RAŠOME NACIONALINĮ DIKTANTĄ

Dešimtasis Nacionalinis diktantas vyko š. m. vasario 24 dieną (penktadienį), 10 val. Tekstas – A. Šlepiko ,,Bedugnė“ – buvo skaitomas per LRT radiją ir internetu. Šiais metais diktantą rašė ir keli Šėtos gimnazijos mokiniai: K. Korsakovaitė (II a), K. Kitovaitė (II a), A. Samsonovaitė (II a), A. Miliauskas (II b) ir L. Banelytė (IV). Geriausiai sekėsi K. Kitovaitei ir L. Banelytei.

Tikimės, kad kitais metais bus daugiau norinčių dalyvauti.

Lietuvių kalbos mokytoja R. Šidlauskienėб.икЮ

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal