Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

RELIGINIS RENGINYS JAUNIMUI VEPRIUOSE

20181109_161651

Vieną lapkričio savaitgalį grupelė mūsų gimnazijos mokinių leidosi į tikėjimo gilinimo kelionę. Kartu vyko ir Kėdainių Šv.Juozapo, Pernaravos ir Josvainių parapijų jaunimas. Renginys vyko Vepriuose. Jį vedė Kauno arkivyskupijos jaunimo komanda, kuriai vadovavo Kristina. Mokiniai klausėsi savanorių liudijimų, kaip Dievas juos keitė ir kvietė tikėti. Vyko šlovinimo, susitaikymo, adoracijos ir užtarimo maldos vakaras. Kiekvienas dalyvavęs buvo paliestas Dievo malonės.  Savaitgalio renginį baigėme dalyvaudami krikščioniškos muzikos festivalyje „Sielos“ Jonavoje.

Kiekvienas dalyvavęs patyrė Dievo malonę.

 

Lina Vaicekauskaitė, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

 

Blog Attachment
Atgal