gim_virselis1

Rengiamasi į tarptautinį susitikimą Vokietijoje

Šėtos gimnazijoje toliau vykdomas programos Erazmus+ tarptautinis projektas „Auganti Europa: praeitis, dabartis, ateitis“. Tarptautiniai susitikimai Norvegijoje ir Ispanijoje pavasarį dėl pandemijos buvo organizuoti nuotoliniu būdu ir vyko Šėtoje. Tačiau dabar jau rengiamasi vykti į tikrą tarptautinį susitikimą Vokietijoje. Lapkričio 21 dieną į Vokietijos Sulzbach-Rosenberg miesto Herzog-Christian-August gimnaziją išvyksta 6 mokinių delegacija, lydima projekto vadovės anglų kalbos vyr. mokytojos Jurgitos Tekunovos ir muzikos mokytojos Daivos Makutienės. Vyresniųjų klasių mokinės Austėja Garnytė, Vestina Morkūnaitė, Kornelija Palinauskaitė, Goda Bučytė, Martyna Vainauskaitė ir Dominyka Ragaišytė rudens atostogų metu Gimnazijoje mokėsi Lietuvos partizanų dainų, vertė partizanų eilėraštį į anglų kalbą, rengė Gimnazijos pristatymą projekto dalyviams. Ketinama bendraamžiams iš Airijos, Ispanijos, Vokietijos ir Norvegijos papasakoti apie Lietuvos partizanų herojišką kovą už laisvę sovietų okupacijos metu meno kalba.

Išlydėsime mūsų Gimnazijos delegaciją linkėdami gero skrydžio ir lauksime sugrįžtančių su gerais įspūdžiais.

Antanida Likšienė

Bendrinti: