gim_virselis1

RESPUBLIKINIS INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ KONKURSAS „BEBRAS“

Lapkričio 16-17 d. 6-IV klasių gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame informacinių technologijų konkurse „Bebras“, kuris Lietuvoje organizuojamas jau tryliktus metus. Konkurso metu sprendžiamos informacinių technologijų,  matematikos, logikos užduotys, galvosūkiai, lavinama mąstysena ir vaizduotė. Pasak mūsų gimnazijos dalyvių, „užduotys nei per daug sunkios, nei per lengvos“, tačiau reikalaujančios loginio mąstymo, pastabumo. Atliekant užduotis reikia atidžiai perskaityti sąlygas, kurios kartais užima pusę puslapio, dažniausiai papildytos schemomis, grafikais, lentelėmis, iliustracijomis ir t.t. Tačiau jos yra įdomios, reikalaujančios  loginio mąstymo.

Ačiū dalyviams ir sėkmės laukiant rezultatų!

 

Informacinių technologijų mokytoja Vijolė Glebauskienė

CAM00662 (768x1024) CAM00663 (1024x768)

Bendrinti: