Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

RINKIMINIS MOKINIŲ SAVIVALDŲ FORUMAS

mokiniu rinkimai 2019

Rugsėjo 13 d. vyko rinkiminis mokinių savivaldų forumas, kurio metu Kėdainių rajono mokinių tarybos pirmininkė Karolina Pralgauskytė pristatė metinę ataskaitą ir baigė savo kadenciją mokinių taryboje. Ataskaitoje pristatytos mokinių tarybos iniciatyvos, veikla, mokymai ir renginiai, bendradarbiavimas ir rajono mokinių atstovavimas nacionaliniu lygmeniu.
Rajono mokiniai padėkojo ir šiltai atsisveikino su Karolina. Naująja Kėdainių rajono mokinių tarybos pirmininke buvo išrinkta Martyna Pikelytė, Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokinė. Sėkmės naujai pirmininkei linki Šėtos gimnazistų taryba.

 

Atgal