Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

RINKTINĖS JAUNŲJŲ ŠAULIŲ KULKINIO ŠAUDYMO SPORTO ČEMPIONATAS

20190402_125425-2

Kovo 29 dieną 5 gimnazijos jaunieji šauliai pirmą kartą dalyvavo LŠS Vytauto Didžiojo II rinktinės jaunųjų šaulių kulkinio šaudymo sporto čempionate, kuris vyko Kauno Sportinio Šaudymo Klubo šaudykloje, Kaune. Tai Aironas Saldys, Meda Deikaitė, Simona Ivanovaitė, Goda Kiaunytė ir Klaidas Glinskas. Jėgas išbandė pniaumatinio šautuvo, pniaumatinio pistoleto, situacinio šaudymo bei vasaros biatlono rungtyse. Puikiai pasirodė Simona, kuri vasaros biatlono rungtyje iškovojo II vietą. Dalyvavo 170 dalyvių iš Kauno apskrities.

Elona Nagevičienė Jaunųjų šaulių būrelio vadovė

 

Atgal