gim_virselis1

ROBOTIKOS BŪRELIS GIMNAZIJOJE JAU VEIKIA

Nuo vasario mėnesio gimnazijoje veikia robotikos būrelis, kurį šiuo metu lanko 15 5-7 klasių mokinių. Baigiantis 2015 m. gimnazija rėmėjų lėšomis įsigijo 6 LEGO EV3 robotus, su kuriais dirbdami, žaisdami ir mokydamiesi vaikai gali lavinti ne tik kūrybiškumą, smalsumą, savarankiškumą, bet ir mokomuosius  įgūdžius, konstruktyvų bei  loginį mąstymą. Bendradarbiavimas, komandinis darbas ne mažiau svarbūs, kadangi konstruodami robotus, atlikdami programavimo užduotis mokiniai tarpusavyje turi susitarti, išklausyti kito nuomonę, priimti tinkamą sprendimą. Būrelio nariai kol kas tik mokosi konstruoti robotus, rašo paprasčiausias robotų judėjimo, posūkių programėles, susipažįsta su jų valdymu, tačiau ateityje, naudojant įvairius jutiklius (šviesos, garso ir kt.) bus galima atlikti įvairius tyrimus, matematinius, fizikinius matavimus bei skaičiavimus. Ne mažiau svarbus ir užimtumo aspektas, kadangi atlikdami kūrybines užduotis, mokiniai turi galimybę save realizuoti, prasmingai praleisti laisvalaikį bendraminčių rate.

Informacinių technologijų mokytoja ir robotikos būrelio vadovė Vijolė Glebauskienė

 

DSCF8333 DSCF8335 DSCF8338 DSCF8342

Bendrinti: