gim_virselis1

ROBOTIKOS BŪRELYJE VERDA DARBAS: JEI DAR NEATĖJAI, SKUBĖK – LAIKO IKI ATOSTOGŲ LIKO NEDAUG!

Projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ mokiniai noriai lanko robotikos būrelio užsiėmimus, kuriuos veda mokytojas Vilmantas Jasiulevičius. Mokomasi pačių pagrindų: sukonstruoti iš Lego konstruktoriaus robotą, programuoti jo veikimą ir paleisti veikti.

Šią savaitę aštuntokų robotas išmoko atpažinti spalvą ir vykdyti iš anksto sugalvotą komandą. Apsilankiusi neturėjau su kuo kalbėtis: visi buvo taip panirę į darbą, kad nebedrįsau trukdyti. Pasikalbėsiu kitą kartą.

Sėkmės Jūsų robotams!

Antanida Likšienė

Vaidos Rastauskaitės nuotraukose:

Robotikos būrelio užsiėmimo akimirkos: mokytojas Vilmantas Jasiulevičius ir aštuntokai Laurynas Pleskis, Klaidas Glinskas, Martyna Kiaunytė.

 

Bendrinti: