Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

ROBOTIKOS KONKURSAS GIMNAZIJOJE

IMG_0168

Birželio 7 d. gimnazijoje vyko pirmasis projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ Lego robotukų konkursas. Jame be gimnazijos 7 ir 8 klasių komandų dalyvavo ir projekto mokyklų-partnerių komandos iš Truskavos pagrindinės mokyklos bei Bukonių mokyklos–daugiafunkcinio centro. Visą popietę vyko įnirtingos kovos trijose rungtyse: linijos sekimo, robotų konstravimo bei teorinės užduoties. Palaikymo komandos, kol komandų dalyviai ruošėsi varžyboms, rungėsi projekto logotipo kūrimo rungtyje. Sveikiname Truskavos pagrindinės mokyklos komandą, kuri, susumavus visus taškus, užėmė pirmąją vietą. Antrieji liko – mūsų gimnazijos aštuntokai, treti – Bukonių mokyklos atstovai. Į renginį susirinkę dalyviai nenusiminė, kad nepavyko laimėti ar užimti prizinės vietos. Juk visada svarbi galimybė pabūti tarp bendraminčių, pasidalinti savo idėjomis ir pasisemti naujų. Visi lauksime kitų varžybų, kurios turėtų įvykti kitais mokslo metais.

 

Fizikos vyr. mokytojas, robotikos būrelio vadovas V. Jasiulevičius

 

 

 

Blog Attachment
Atgal