gim_virselis1

„RUDENS GĖRYBĖS IR GROŽIS“

Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkciame centre vyko netradicinio ugdymo diena „Rudens gėrybės ir grožis“. Iš ryto rinkosi ugdytiniai ir jų tėveliai, nešini įvairiomis rudens gėrybėmis į kūrybines dirbtuves. Salytėje puikavosi auksaspalviai moliūgai ir moliūgėliai, raudonšoniai obuoliai, cukinijos ir kitos gėrybės. Dirbtuvėse užvirė darbas: moliūgai virto „pelių nameliais“, cukinijos „pingvinais“, obuoliai – „kirmėlaitėmis“, „ežiukas ruošiasi žiemai“, „boružėlė surado savo namus“,  o „agurkėlis išėjo ieškoti giliukų“. Rudens gėrybės virto mamyčių ir vaikų rankomis sukurtais skirtingais personažais ir papuošė daugiafunkcio centro palanges.

Kūrybines užduotis keitė estafetės, žaidimai ir rateliai. Smagiai pajudėję, atsigaivinę „Dadu“ ledais, rinkomės į virtuvę gaminti pietų. Šeimos pasiskirstė: vienos tepė sumuštinius, kitos gamino salotas ir kepė bulvių plokštainį. Centras kvepėjo pjaustytais svogūnais, česnakais,  kepamu plokštainiu. Susėdę prie stalo kaip viena šeima džiaugėmės ir ragavome pačių gamintus skanėstus.

Už šaunų, nuoširdų darbą šeimos buvo apdovanotos padėkomis ir atšvaitais.

 

Mokyt. Zita Burbienė , Daiva Noreikienė

img_5954 img_5958 img_5976 img_5983 img_5995 img_6048

 

Bendrinti: